Vizyonumuz

Anahtar teslim çözümlerimizi ve iş yapış tarzımızdaki özeni, sunduğumuz emeği hak edecek, sahip olduğumuz deneyimden yararlanabilecek, bilgi ve birikimlerimizi değerlendirebilecek, gelecek vadeden, kurumsallaşmış veya bu yolda ilerleyen, büyük veya yarının büyük işletmelerini, kendi alanında en iyi olabilecek şirketleri seçmek; Onlarla birlikte örnek çalışmalar sergileyen bir şirket olmak.

Hoş Geldiniz

Firmamız

Statik Otomasyon Ltd. Şti. yaklaşık 14 senelik bir tecrübenin birikimi ile 2006 yılında girmiş olduğu otomasyon sektörüne, sizlerinde desteği ile büyümeye devam etmektedir.
Amacımız, sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktır. Endüstriyel otomasyon sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, kendini geliştirmiş ve hizmette hep daha iyisini gerçekleştirmiştir. Hizmet öncesi ve sonrası teknik desteği ön planda tutmuştur. Tecrübeli personelimiz ile projelerinizi en kısa sürede teslim etmeyi bir ilke olarak kabul etmiştir.

Endüstriyel elektronik, otomasyon,  pano montaj, laboratuar test makineleri, proje mühendislik-danışmanlık ve kalite kontrol konularında  memnuniyetinizi ve güveninizi kazanmış olmamızdan dolayı çok gururluyuz.

Misyonumuz

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak, amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek, dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.

Optimum maliyet ile yüksek kalitede ve standart bir şekilde üretim yapmak için

Otomasyon ve test cihazlarında elde ettiğimiz tecrübemizi ve bilgi birikimimizi sizinle paylaşabilmek için,

Firmanızın ihtiyacı olan makinelerin ve test cihazlarının imalatı yada mevcut cihazların ve makinelerin bakım onarımları, otomasyon revizyonları ve yedek parça noktasında sizlere destek olabiliriz.
  • Üretiminizi kolaylaştırmaya yönelik standart yada özel makine ve otomasyon sistemleri
  • Üretime dayalı ve standartlara uygun özel test makineleri ve cihazların imalatı
  • Endüstriyel elektronik cihazların bakım - onarım ve teknik destek hizmetleri
  • Otomasyon, MMC, dağıtım, güç ve kompanzasyon pano montajı
  • Hızlı, uygun ve kalıcı çözümler
Öncelikle sitemizi ziyaret etmiş olmanızdan dolayı sizlere teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz yüzlerce projeden olumlu geri dönüşler olmasından dolayı da ayrıca teşekkür ederiz.
Projeler
Elektronik
Otomasyon
Referanslar

İrtibatta Kalınız!

Kocaeli bölgesinde endüstriyel otomasyonda, en hızlı ve en uygun çözümleri sunmaktayız. PLC ve HMI revizyonu, her türlü otomasyon hizmetleri. Endüstriyel elektronik kart tamiri ve teknik servis, CNC, İsleme Merkezi, Router otomasyon pano imalatı, TSE Standartları Test Cihazları ve Laboratuvar Cihazları imalatı, satısı ve teknik destegi...

Yardımcı olmak için hazırız...!